en_GB
Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Studiekonsulenter for lærerutdanninger og idrett

Hvis du har spørsmål om godkjenning og innpass, valgfag eller spesialisering, endringer i utdanningsplan, forsinkelser i progresjon eller problemer i studiene, kan du ta kontakt med studiekonsulenten for studieprogrammet du går på.

Studieprogram: grunnskolelærer 1.-7. trinn (heltid) 

Hanne Elise Pollack
e-post: hanne.e.pollack@uis.no
tlf: 51 83 23 90

Studieprogram: grunnskolelærer 5.-10. trinn (heltid)

Kjersti Gjedrem
e-post: kjersti.gjedrem@uis.no
tlf: 51 83 30 72

Studieprogram: grunnskolelærer 1.-7. trinn (deltid)

Mona Østerhus  
e-post: mona.osterhus@uis.no
tlf: 51 83 35 33 

Studieprogram: barnehagelærer og master i barnehagevitenskap deltid

Karin Berner
e-post: karin.berner@uis.no
tlf: 51 83 34 70

Inger-Marie Øglænd
e-post: inger.m.oglend@uis.no
tlf: 51 83 29 48

Studieprogram: master i utdanningsvitenskap idrett/kroppsøving, master i utdanningsvitenskap matematikkdidaktikk heltid og deltid, master i utdanningsvitenskap norskdidaktikk heltid og deltid, master i utdanningsvitenskap pedagogikk heltid og deltid, master i utdanningsvitenskap spesialpedagogikk heltid og deltid

Hege Nygaard Barker 
e-post: hege.n.barker@uis.no
tlf: 51 83 35 31

Studieprogram: lektor 8.-13. trinn, lektor 8.-13. trinn (realfag), praktisk-pedagogisk utdanning (PPU)

Anne-Marie Nygaard
e-post: anne-marie.nygaard@uis.no
tlf: 51 83 35 12

Signe Ekenberg
e-post: signe.ekenberg@uis.no
tlf: 51 83 13 53

Randi Høyland
e-post: randi.hoyland@uis.no
tlf: 51 83 24 06

Studieprogram: lektor 8.-13. trinn (engelsk og nordisk)

Anne-Marie Nygaard
e-post: anne-marie.nygaard@uis.no
tlf: 51 83 35 12

Studieprogram: idrett bachelor og idrett årsstudium

Cato Olsen Slettvold
e-post: cato.o.slettvold@uis.no
tlf: 51 83 30 45