en_GB
Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Veiledning ved Det teknisk-naturvitenskapelige fakultet

Vi kan hjelpe deg med spørsmål om: Faglige godkjenninger, studieplaner og valgfag, endringer i utdanningsplan, forsinkelse i studieprogresjon, problemer under studiene, deltidsløp.

Institutt for data- og elektroteknologi

  • Automatisering og signalbehandling
  • Data / Computer Science
  • Elektro

Patricia Retamal
Tlf. 51 83 17 26
E-post patricia.retamal@uis.no

  • Master in computer science

Nina Egeland
Tlf. 51 83 27 84
E-post: n.egeland@uis.no


Institutt for matematikk og fysikk

  • Matematikk og fysikk / Mathematics and Physics

Eli Drange Vee
Tlf 51 83 17 39
E-post eli.d.vee@uis.no
 

Institutt for kjemi, biovitenskap og miljøteknologi

  • Kjemi og miljø
  • Miljøteknologi / Environmental Technology
  • Biologisk kjemi / Biological Chemistry

Eli Drange Vee
Tlf 51 83 17 39
E-post eli.d.vee@uis.no
 

Institutt for sikkerhet, økonomi og planlegging

  • Industriell økonomi
  • Byplanlegging
  • Risikostyring / Risk Management
  • Teknisk samfunnssikkerhet
  • Samfunnssikkerhet
  • Bygg, teknisk planlegging og byplanlegging

Stine Thu Johannessen
Tlf. 51 83 17 15
E-post stine.t.johannessen@uis.no


Institutt for maskin, bygg og materialteknologi

  • Bygg, konstruksjonsteknikk
  • Konstruksjoner og materialer
  • Maskin
  • Offshoreteknologi / Offshore Technology

Sheryl Josdal
Tlf. 51 83 17 47
E-post sheryl.josdal@uis.no


Institutt for energi- og petroleumsteknologi

  • Petroleumsteknologi/Petroleum Engineering

Anita Malde
Tlf. 51 83 17 04
E-post anita.malde@uis.no
 

Institutt for energiressurser

  • Petroleumsgeologi / Petroleum Geosciences Engineering

Rebecca Adele Esaiassen
Tlf. 51 83 14 21
E-postrebecca.a.esaiassen@uis.no
 

Dersom du har spørsmål om realfagstudiene på fakultetet, se her.

Dersom du har spørsmål om utveksling, se her