en_GB
Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Medlemmer i Instituttstyret ved Norsk hotellhøgskole

Medlemmer i Instituttstyret ved Norsk Hotellhøgskole fra 01.08.2011 t.o.m. 31.07.2015:

Medlemmer:
Jostein Hansen, NHO Reiseliv - jostein.hansen@nhoreiseliv.no, tlf 23 08 86 40/mobil 93 01 45 91

Harald Sigurd Olsen, Norsk Hotellhøgskole, UiS - harald.s.olsen@uis.no, tlf 51 83 37 26/mobil 46 96 95 44

Torvald Øgaard, Norsk Hotellhøgskole, UiS - torvald.ogaard@uis.no, tlf 51 83 15 97/mobil 91 68 53 00

Dag Osmundsen, Norsk Hotellhøgskole, UiS - dag.osmundsen@uis.no, tlf 51 83 37 23

Truls Engstrøm, Norsk Hotellhøgskole, UiS - truls.engstrom@uis.no, tlf 51 83 37 02/mobil 90 77 14 46

Tone Olsen, Norsk Hotellhøgskole, UiS - tone.olsen@uis.no, tlf 51 83 37 03

Ingunn B. Raissis, Norsk Hotellhøgskole, UiS - ingunn.b.raissis@uis.no, tlf 51 53 37 45

Else Sauge Torpe, Universitetet i Stavanger, else.s.torpe@uis.no, tlf 51 83 11 06/mobil 47 63 75 88

Siv Una Hagen, Studentrepresentant, su.hagen@stud.uis.no, mobil 96 99 02 13

Martin Eivik, Studentrepresentant, eivik@live.com, mobil 98 68 48 28

Vara medlemmer:
Veronika Vian, NHO Reiseliv, veronika.vian@nhoreiseliv.no, tlf 23 08 86 36/mobil 92 43 08 60