en_GB
Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Instituttstyret ved Institutt for musikk og dans

Instituttstyret ved Institutt for musikk og dans er opprettet fra 1. august 2011. Styret er sammensatt av faglige og administrative representanter, studentrepresentanter og eksterne representanter. Det nåværende instituttstyret er valgt og oppnevnt for perioden 01.08.2011 - 31.07.2015.

Instituttstyret ved Institutt for musikk og dans hadde sitt konstituerende styremøte den 27. september 2011:
Tor Yttredal ble valgt til styreleder og Lise Karin Meling til nestleder.

På disse sidene finner du informasjon om møteplan, innkalling og referater og oversikt over medlemmer i styret.