en_GB
Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Kontaktinfo

Har du spørsmål om eksamensavvikling, vennligst ta kontakt med eksamenskoordinator ved ditt institutt:

Eksamenskontor Teknisk og naturvitenskapelig fakultet

eksamentn@uis.no

   

Karolina Dwojak, TN
51 83 17 59

karolina.dwojak@uis.no

Kjetil Tjåland, TN
51 83 17 91

kjetil.tjåland@uis.no

   
Institutt for medie og samfunnsfag  
   

Kari Riste, IMS
51 83 15 35

kari.riste@uis.no

   
Handelshøgskolen ved UiS  
   

Vibeke Andersen, HH
51 83 35 77

vibeke.andersen@uis.no

Cecilie Egenæs Lund, HH
51 83 37 48

cecilie.e.lund@uis.no

   

Norsk hotellhøgskole

nhs@uis.no

   

Jeanette Goa, NHS
51 83 37 56

jeanette.goa@uis.no

 

Oddvar Norland, NHS
51 83 24 12

oddvar.norland@uis.no

Ida Haugerud Dahl, NHS
51 83 37 00

Ida.h.dahl@uis.no

   
 Helsevitenskapelig fakultet  
   

Stine Bliktun Sørflaten, HV
51 83 41 13

stine.b.sorflaten@uis.no

 

Katrine Maritvold, HV
51 83 41 13

katrine.maritvold@uis.no

 

Cathrine Sneberg, HV
51 83 27 19

cathrine.sneberg@uis.no

Rebecca Adele Esaiassen, HV
51 83 14 21

rebecca.a.esaiassen@uis.no

Anne-Lise Rakkestad, HV,IS
51 83 41 14

anne-lise.rakkestad@uis.no

   
Institutt for sosialfag  
   

Per Kolstrup, IS
51 83 37 92

per.kolstrup@uis.no

 

   
Institutt for grunnskoleopplæring, idrett og spesialpedagogikk  
   

Gro Njærheim, IGIS
51 83 34 13

gro.njerheim@uis.no

Cecilie Johansen IGIS og IKS
51 83 27 49

cecilie.johansen@uis.no

   
Fakultet for utdanningsvitenskap og humaniora  
   

Inghild M. Mjelva, IKS
51 83 29 28

inghild.m.mjelva @uis.no

Grethe Kallevik, UH
51 83 35 56

grethe.kallevik@uis.no

Kjetil Endresen, UH
51 83 28 77

kjetil.endresen@uis.no

Anlaug Åsnes, IBU
51 83 35 13

anlaug.asnes@uis.no