en_GB
Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Studiekonsulenter for lærerutdanninger og idrett

Hvis du har spørsmål om godkjenning og innpass, valgfag eller spesialisering, endringer i utdanningsplan, forsinkelser i progresjon eller problemer i studiene, kan du ta kontakt med studiekonsulenten for studieprogrammet du går på.

Studieprogram: grunnskolelærer 1-7 trinn (heltid) og grunnskolelærer 5-10 trinn

Kjersti Gjedrem
e-post: kjersti.gjedrem@uis.no
tlf: 51 83 30 72

Studieprogram: grunnskolelærer 1-7 trinn (deltid)

Mona Østerhus  
e-post: mona.osterhus@uis.no
tlf: 51 83 35 33 

Studieprogram: barnehagelærer og master i barnehagevitenskap deltid

Karin Berner
e-post: karin.berner@uis.no
tlf: 51 83 34 70

Studieprogram: master i utdanningsvitenskap idrett/kroppsøving, master i utdanningsvitenskap matematikkdidaktikk heltid og deltid, master i utdanningsvitenskap norskdidaktikk heltid og deltid, master i utdanningsvitenskap pedagogikk heltid og deltid, master i utdanningsvitenskap spesialpedagogikk heltid og deltid

Shalini P. Frøiland (vikar til 01.09.17)
e-post: shalini.p.froiland@uis.no
tlf: 51 83 10 82

Hege Nygaard Barker (permisjon til 01.09.17)
e-post: hege.n.barker@uis.no
tlf: 51 83 35 31

 

Studieprogram: lektor 8-13 trinn, lektor i realfag 8-13 trinn, praktisk-pedagogisk utdanning (PPU),

Anne-Marie Nygaard
e-post: anne-marie.nygaard@uis.no
tlf: 51 83 35 12

Signe Ekenberg
e-post: signe.ekenberg@uis.no
tlf: 51 83 13 53

Randi Høyland
e-post: randi.hoyland@uis.no
tlf: 51 83 24 06

Studieprogram: idrett bachelor og idrett årsstudium

Kari-Anne Svensen Malmo
e-post: kari-anne.s.malmo@uis.no
tlf: 51 83 34 08

 

UiS logo