en_GB
Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Veiledning ved Det teknisk-naturvitenskapelige fakultet

Vi kan hjelpe deg med spørsmål om: Faglige godkjenninger, studieplaner og valgfag, endringer i utdanningsplan, forsinkelse i studieprogresjon, problemer under studiene, deltidsløp.

Institutt for data og elektroteknikk

  • Automatisering og signalbehandling
  • Data / Computer Science
  • Elektro

Patricia Retamal
Tlf. 51 83 17 26
E-post patricia.retamal@uis.no

Institutt for matematikk og naturvitenskap

  • Kjemi og miljø

Torunn Buljo
Tlf. 51 83 17 18
E-post torunn.buljo@uis.no

  • Miljøteknologi/Environmental Technology

Eli Drange Vee
Tlf 51 83 17 39
E-post eli.d.vee@uis.no

Institutt for industriell økonomi, risikostyring og planlegging

  • Industriell økonomi
  • Byplanlegging
  • Risikostyring / Risk Management
  • Samfunnssikerhet
  • Bygg, teknisk planlegging og byplanlegging

Stine Thu Johannessen
Tlf. 51 83 17 15
E-post stine.t.johannessen@uis.no

Institutt for konstruksjonsteknikk og materialteknologi

  • Bygg, konstruksjonsteknikk
  • Konstruksjoner og materialer
  • Maskin
  • Offshoreteknologi / Offshore Technology

Marianne Sun May Per
Tlf. 51 83 21 59
E-post marianne.s.per@uis.no

Institutt for petroleumsteknologi

  • Petroleumsteknologi/Petroleum Engineering

Anita Malde
Tlf. 51 83 17 04
E-post anita.malde@uis.no

  • Petroleumsgeologi / Petroleum Geosciences Engineering

Rebecca Adele Esaiassen
Tlf. 51 83 14 21
E-postrebecca.a.esaiassen@uis.no

Dersom du har spørsmål om realfagstudiene på fakultetet, se her.

Dersom du har spørsmål om utveksling, se her